Uokolini - Besplatni mali oglasi za sve vrste usluga

 

Početna > Beograd > Nekretnine > Apartmani Skoplje,sobe,smestaj,ars Prenociste, Zimer,rooms

Apartmani Skoplje,sobe,Smestaj,ARS Prenociste, zimer,rooms


Postavio ARS Nokevaliste datum : 2011-03-03 09:13:43

Poslati link mog oglasa svim mojim kontaktima iz imenika.
Apartmani Skoplje,sobe,Smestaj,ARS Prenociste, zimer,rooms
Apartmani Skoplje,sobe,Smestaj,ARS Prenociste, zimer,rooms
Apartmani Skoplje,sobe,Smestaj,ARS Prenociste, zimer,rooms
Apartmani Skoplje,sobe,Smestaj,ARS Prenociste, zimer,rooms

12 €
10000 (Beograd) 1408 puta


Туристички посети, романтични, или бизнис средби во Скопје... Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на градот. Уживајте во прекрасниот поглед и чистиот планински воздух, како и одличните услови за одмор на мирна и безбедна локација, по најповолни цени. Вашиот престој ќе го збогатат и уникатните уметнички дела кои допринесуваат за прекрасната атмосфера во еднокреветните, двокреветните и трикреветните соби.

Сите соби се опремени со:
Кабелска телевизија и ТВ уред;
Клима уред;
WiFi интернет;

Ноќевање-соба за едно лице-900 ден.15 е
Ноќевање-соба за две лица-1500 ден. 25 e
Ноќевање-соба за три лица-2250 ден. 37 е.
Соба за дневен одмор-----------700 ден. 12 е
Слободен паркинг.

Информации и резервации:
тел: +389 71 816 518
mail: arsnokevaliste@yahoo.com

(Корисниците на соби за НОЌЕВАЊЕ или ДНЕВЕН ОДМОР ,и двете лица,мора да се впишат во книга на гости по достава на лични документи.)

Најблискиот супер маркет: (Тинекс, Веро) - 600 м.

Најблиски болници: Кардио васкуларна болница “Филип втори” - 1,5 км.
Клиника “Систина” – 2,5 км. Државна болница - 2 км.

Најблиски Амбасади: Австрија 300 м; Р.Чешка ( конзулат ) 400 м; Германија 700 м; Р.Србија 600 м; Р.Хрватска 1,5 км; Бугарија 1,5 км; Р.Грција ( конзулат ) 1,5 км; Кина 2 км; САД 2,5 км;

Адреса: Ул. Загребска бр. 41-а, 1000 Скопје, Р Македонија
Во близина на црквата Св.Јован Крстител и Детската болница “КОЗЛЕ”


ključne reči u vezi :
izdavanje sobi skopje
apartmani skopje
izdavanje apartmani skopje
sobi skopje izdavanje
apartmani za izdavanje skopje
apartmani skopje izdavanje